Finanční hra

Chcete si během 2 hodin prožít nanečisto, bez rizika a zábavnou formou, jakým směrem by se mohl Váš život do budoucna ubírat, pokud budete činit stejná rozhodnutí, která jste činili doteď?

Nebo byste se chtěli v životě vydat jiným směrem a vyzkoušet jinou strategii, ale nemáte dostatek odvahy nebo peněz, abyste mohli experimentovat?

Právě pro Vás (i pro zvědavce) je zde možnost zahrát si Finanční hru. Jedině zde si během pár hodin splníte své sny, pojedete kolem světa, narodí se Vám dvojčata, možná také zažijete nějaké ty pády, ať už životní nebo i finanční, povýší Vás v práci, nebo Vás také propustí, zdědíte po strýčkovi z Ameriky a prožijete spoustu další srandy. :-)

Pokud se rádi bavíte, chcete být v reálném životě na tyto situace alespoň trochu připraveni a něco se i dozvědět o správě rodinných financí, určitě neváhejte hru vyzkoušet.

Hra probíhá v pravidelných termínech v našich obchodních prostorech v Liberci a v Praze. Hru si můžete zahrát zdarma a navíc pod dohledem certifikovaného školitele v oblasti rodinných financí. Samozřejmostí pro všechny hráče je drobné občerstvení.

Pro skupiny zájemců nad 8 lidí můžeme dorazit za Vámi, stačí když si zajistíte prostor a občerstvení pro hráče.

Pro registraci do online hry klikněte zde. Pro domluvení termínu živého setkání využijte kontakty uvedené zde.

 

Reference

„Měl jsem možnost tuto Finanční hru vyzkoušet a musím říci, že mě nenásilnou a zábavnou formou upozornila na mnoho životních situací, které by mě v souvislosti s penězi mohly potkat v reálném životě. Pokud by byla vhodně upravena a zjednodušena pro děti, mohla by najít uplatnění i ve výuce, a to nejen v tématu finanční gramotnosti, ale i ve všeobecném uvědomění si hodnoty peněz ve vztahu k životním situacím."

Mgr. Martin Mikuš, ředitel ZŠ Broumovská, Liberec

 

„Zajímavý a zábavný způsob, jak si prožít 35 let svého života s různými nástrahami simulující skutečný život, který dá nahlédnout do problematiky finančních produktů. S vtipnými a odbornými pokyny moderátora můžete skrze hru investovat do akciových trhů, brát si hypoteční úvěr, zakládat stavební spoření, pojistit si různá rizika atd. Vřele doporučuji především mladým lidem, ale i dalším, kteří si chtějí zvýšit finanční gramotnost."

Mgr. Mojmír Štelzig, finanční poradce, Liberec

 

„Velmi příjemná společenská událost. Hráči hrají za týmy/rodiny, nesoupeří, spíše se snaží dosáhnout předem stanoveného cíle. Ve hře si vyzkoušíte, jak se projeví vaše životní finanční strategie prostřednictvím běžně dostupných finančních produktů. Zjistíte její účinnost:-)/neúčinnost:-( a je také velmi zajímavé sledovat, jak postupují ostatní hráči. Moderátor udržuje ve hře příjemé napětí logickými výkyvy v běhu událostí a nutí Vás neustále přemýšlet o správném zvolení následné strategie. Nebojte se, vždy zbývá a bývá čas na vtipy."

Mgr. Alois Javůrek, učitel ZŠ Doctrina, Liberec

 

„Finanční hra se mi velmi líbila, jde o zajímavou záležitost. Mrzí mě, že jsem neměla možnost, jako má dnešní mladá generace, se nejen finančně vzdělávat, ale i absolvovat takovou hru, protože by to pro mne bylo velice přínosné. Hra pomáhá orientovat se na trhu a bez rizika si vyzkoušet modelové situace, které nás v životě mohou potkat, i když možná už potkaly."

Mgr. Hana Gdulová, učitelka ZŠ Švermova, Liberec