"Většina poradců jde za svým klientem již s hotovou nabídkou a hledají, jak klientovi dát falešnou potřebu produkt využívat. Petr hledá skutečné řešení. Žiji v Praze a Petr převážně působí v Liberci. Díky jeho spolupráci ale vzdálenost není překážkou. Ve financích se pohybuji téměř pět let a o svůj rozpočet se starám velmi dobře. I přesto jsem se na Petra obrátil ohledně financování bydlení. Nyní mi pomáhá s řešením hypotéky, životního pojištění a investování. Během realizace dostávám od Petra přesný návod jak postupovat a užitečné rady, na co si mám dát pozor.
Plánoval jsem hypotéku maximálně na 30 let. Petr ji prodloužil na 37. Šílenství? Nikoliv. Při nižší splátce navrhl zbylé peníze investovat. Jelikož na dlouhém horizontu výnos z investic bezpečně převýší úrokovou sazbu hypotéky, budu ji mít splacenou z naspořených peněz přibližně za 25 let. Mé měsíční výdaje přitom budou stejné jako při 30-ti leté hypotéce. A proč se takto rozepisuji? Tím chci poukázat na to, že Petrova řešení mají smysl."

Jiří Bubák, bankéř, Praha


"Finanční poradenství se pro mě po několika špatných zkušenostech stalo nedůvěryhodnou a nevyhledávanou službou. A to až do doby, kdy jsem se setkal s panem Vaňkem, u kterého jsem se přesvědčil, že jsou stále ještě poradci, kterým jde opravdu o poskytnutí kvalitního a komplexního poradenství.
Na začátku naší spolupráce mi sdělil, že mu jde o dlouhodobou a nestrannou spolupráci. Rozhodl jsem se tedy, po zkušenostech, že si ho nejprve vyzkouším - požádal jsem ho o návrh pojištění povinného ručení automobilu, bez záruky naší budoucí spolupráce. Věděl jsem, že to pro běžného poradce nebude atraktivní poptávka, ale pan Vaněk se úkolu, k mému překvapení, chopil akčně a dotáhnul ho do zdárného konce. Tím si získal moji důvěru. Od té doby mi pomohl výhodně nastavit firemní pojištění i financování bydlení a jsem mu za jeho spolupráci vděčný."

Jindřich Kejík, jednatel společnosti, Liberec


"Spolupráce s panem Vaňkem je pro nás přínosná v tom, že je vždy na telefonu a můžeme se na něj kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem. Pokaždé nám ochotně a především odborně poradí. Petr má profesionální přístup, ale přesto je přátelský a příjemný. Moc nám pomohl s financováním stavby baráčku, kam jsme se přestěhovali z malého bytu 2+1, do kterého jsme se již téměř nevešli. Velice nám pomohla i kvalitně nastavená pojistka, kterou jsme již několikrát využili díky naší "šikovnosti"... :-)"

Sabina a Jiří Dobrovodští, Česká Lípa

 

 

Platné registrace ČNB:

Vázaný zástupce pro zprostředkování pojištění

Vázaný zástupce pro zprostředkování investic, Investiční poradce

Vázaný zástupce pro zprostředkování penzijních produktů

Vázaný zástupce pro zprostředkování spotřebitelských úvěrů na bydlení a jiných než na bydlení